EURES СВОБОДНО РАБОТНО МЯСТО №

Информация за работодателя

Име*:

МИЛАРА ИНТЕРНЕШЪНЪЛ ООД

Лице за контакт:*

Всички документи за предварителна селекция на кандидата се изпращат до EURESБългария Даниела Пирянкова

Защита на лични данни

Може да се запознаете с Политика за поверителност на сайта на АЗ https://www.az.government.bg/pages/politika-za-poveritelnost-i-zashtita-na-lichnite-danni и във всеки наш офис, което съдържа основанието и целите за обработката на лични данни, видовете данни, трети лица, имащи достъп до тях, срока за съхранение, правата ми и данни за контакт.

Адрес: *

ГР. ПЛОВДИВ 4003

УЛ. ГЕОРГИ ТРИНГОВ 3

Държава:*

България

Тел:*

0882 825 004

Факс:

d.piryankova@az.government.bg

Web site:

Сектор:

Производство

Електроника; Електротехника; Машиностроене

Юридически статус:*

Дружество с ограничена отговорност

Дата на регистрация:

23.03.2006

Информация за работното място

Наименование на позицията *

Монтажник, сглобяване на механични детайли

Описание на длъжността/Отговорности:*

Задължения: Сглобяване на механични възли, сглобяване на пластмасови детайли и компоненти, работа с машини и инструменти, подреждане на детайлите и компонентите с цел оптимизиране на работата.

Брой свободни работни места:*

10

Изисквания към кандидатите

Образование:

Средно

Професионална квалификация:

Не се изисква специална квалификация, препоръчително е кандидатите да притежават технически умения

Опит:

Не се изисква – компанията предлага въвеждащо обучение. Приемат се и студенти, които имат възможност за работа.

Езикови умения:

/владеене на език, в каква степен/

Не

Шофьорска книжка:

Не

Други:

При наличие на кандидати от населени места извън Пловдив, компанията има възможност за осигуряване на квартира или поемане на транспортни разходи, в зависимост от всеки индивидуален случай.

Компанията предлага:oтлични условия на работа в динамична среда; работа в млад и енергичен екип; мотивиращо заплащане и социални придобивки; възможности за развитие в международна компания.

Заплаща и условия на заетост

Заплата /минимална/максимална заплата, бруто, нето/:

Стартова заплата от 700 лв., която в зависимост от опита и уменията може бързо да нараства.

Система на заплащане /седмично, месечно/:

месечно

Месторабота:

Пловдив

Начална дата за започване:

Възможно най-скоро

Период на договора /срочен, постоянен, период на изпитване/:*

постоянен

Работно време /пълно, непълно/:

Пълно

Бр. работни часове на седмица:

48

Работа на смени и почивни дни:

Настаняване /работодателят съдейства ли за намиране на жилище, поема ли заплащането му/:

Да

Храна /осигурена/заплатена от работодателя/:

Не

Пътни разходи до страната /поемат ли се от работодателя/:

Възможно е покриване на пътните разходи до гр. Пловдив и обратно, при условие че кандидатът живее извън територията на града.

Други:

Начин за кандидатстване

Документи, изисквани от работодателя:

CV

Език, на който да бъдат представени документите:

Български

Къде да се изпращат документите /на EURES съветника или на работодателя/:

Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.

Вашите лични данни се обработват от Агенция по заетостта (EURESБългария), като администратор на лични данни, съгласно действащото национално законодателство. Може да се запознаете с Политика за поверителност на сайта на АЗ https://www.az.government.bg/pages/politika-za-poveritelnost-i-zashtita-na-lichnite-danni и във всеки наш офис, което съдържа основанието и целите за обработката на лични данни, видовете данни, трети лица, имащи достъп до тях, срока за съхранение, правата ми и данни за контакт