СТАЖАНТСКА ПРОГРАМА НА УНИКРЕДИТ БУЛБАНК

Нашият екип знае колко е ценно да получиш подкрепа при старта на кариерата, затова ние даваме възможност на младите хора да приложат на практика познанията си и да направят първите си професионални стъпки.

Стажантската ни програма създава възможности пред студентите и наскоро завършилите специалисти, като ги запознава с основните дейности в банкирането и съчетава обучението с реални работни предизвикателства в екипа на водеща финансова институция.

Какво ти предлагаме:

Ø  Гъвкаво работно време – 4-8 часа;

Ø  Гъвкава продължителност на стажа 3-6 месеца;

Ø  Атрактивно заплащане;

Ø  Голям избор от направления/области, в която да натрупаш практически опит;

Ø  Възможност да се учиш и докоснеш до най-добрите професионалисти в областта;

Ø  Вълнуваща работа по проекти;

Ø  Възможност за оставане на работа на постоянна позиция след стажа;

Ø  Практически знания и умения в екип на водеща финансова институция с утвърдена корпоративна култура;

Ø  Сертификат за успешно завършен стаж.

Програмата предоставя възможности за стаж в УниКредит Булбанк и нейните дъщерни дружества УниКредит Лизинг, УниКредит Факторинг, УниКредит Кънсюмър Файненсинг и УниКредит Застрахователен Брокер в цялата страна.

От теб очакваме:

Ø  Да си настоящ студент или скоро завършил висшето си образование млад специалист;

Ø  Интереси във финансовата сфера, банкирането и контакта с клиенти;

Ø  Комуникативна и динамична личност, с желание за трупане на професионален опит;

Ø  Да имаш добра компютърна грамотност, като ползването на английски език ще се счита за предимство.

Как да кандидатстваш:

Последвай линка по-долу.